Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Častohostice Kdy: 12. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Vladimír Nesiba Telefon:  603531914
Začátek rezervace: 10. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
22Moravské Budějovice mladšíTRVladěna Nesibová
33Vladislav mladšíTRJan Havlena
44Markvartice MladšíTRRadek Procházka
55Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
66Výčapy TRVít Svoboda
77Markvartice StaršíTRRadek Procházka
88Vladislav staršíTRJan Havlena
99Výčapy TRVít Svoboda
1010Kněžice TRVladěna Nesibová
1111Dalešice TRVladěna Nesibová
1212Výčapy TRVít Svoboda
1313Kněžice TRVladěna Nesibová
1414Stařeč staršíTRJiří Bartík
1515Výčapy TRVít Svoboda
1616Kněžice TRVladěna Nesibová
1717Domamil TRJaroslav
1818Jaroměřice nad Rokytnou mladšíTRVladěna Nesibová
1919Budíkovice mladšíTRVladěna Nesibová
2020Domamil TRJaroslav
2121Jaroměřice nad Rokytnou staršíTRVladěna Nesibová
2222Budíkovice staršíTRVladěna Nesibová
2323Mladoňovice staršíTRJan Chloupek
2424Štěměchy TRMichal Šilhavý
2525Šebkovice MladšíTRVladěna Nesibová
2626Štěměchy TRMichal Šilhavý
2727Čechočovice MladšíTRVladěna Nesibová
2828Šebkovice Starší BTRVladěna Nesibová
2929Kojetice MladšíTRVladěna Nesibová
3030Čechočovice StaršíTRVladěna Nesibová
3131Šebkovice Starší ATRVladěna Nesibová
3232Kojetice StaršíTRVladěna Nesibová
3333Štěměchy TRMichal Šilhavý
3434Rudíkov MladšíTRVladěna Nesibová
3537Rudíkov StaršíTRVladěna Nesibová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.