Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Černovír Kdy: 22. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 19:30 Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nepomuky UOLukáš Lešikar
24Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
35Horní Třešňovec UOSDH HT
46Záchlumí UOJan Divíšek
57Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
68Černovír Stary WaliszówUOMatouš Zachař
79Lanšperk UOFerda
810Přívrat UOIvoš Vencl
911Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1012Černovír BUOMatouš Zachař
1113Bošín UOFerda
1216Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1317Černovír UOMatouš Zachař

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
22Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
33Mistrovice UORomana Dolečková
44Letohrad - Jeleni UOLukáš Lešikar

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Horní Třešňovec UOPetr Jirásek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMatouš Zachař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.