Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Česká Bělá Kdy: 28. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Semerád Telefon:  735890330
Začátek rezervace: 14. 09. 2019 10:00 Konec rezervace: 28. 09. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBVladimír Zadina
22Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
33Pohled HBJakub Vašíček
44Lučice HBJan Prchal
55Kynice HBTomáš Francl
66Srch PALeoš Panchártek
77Studnice CRVojtěch Vašek
88Petrovice HBJakub Heřmánek
99Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
1010Květinov HBMartin Bárta
1111Maršovice JuniořiZRRadim Bláha
1212Nová Ves u Světlé HBJiří Kubíček
1313Dobrá HBJan Pejzl
1414Kámen HBmichal koubek
1515Věž HBMartin Bárta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Herálec HBMíša Janoušková
33Lučice HBJan Prchal
44Česká Bělá HBVladimír Zadina
55Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
66Boršov JILucie Aldorfová
710Olešná HBTereza Pešoutová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pohled HBJakub Vašíček
23Česká Bělá HBVladimír Zadina
34Herálec HBMíša Janoušková
45Lučice HBJan Prchal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.