Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Český Rudolec Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Ondřej huml Telefon:  607 184 413
Začátek rezervace: 08. 09. 2019 18:00 Konec rezervace: 21. 09. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHMirek Havlík
22Milíčov JIFilip Pech
33Kaliště JIVojta Šindelář
44Heřmaneč JHmartin pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Batelov JIStanda Lávička
77Panské Dubenky JIPetr Volavka
88Sedlejov JIBlanka Pavlů
910Žirovnice PEjakub
1011Sedlatice JIMartin Běhounek
1112Čechtín TRMarek Vaněk
1213Lásenice JHLukáš Jankovec
1314Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1415Choustník TASabina Šimečková
1516Libkova Voda PEPavel Kubů
1617Chotěmice TAPatrik Baláž
1718Rynárec PEJan Šátek
1819Žďár JHJan Čechtický
1920Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2021Sedlatice BJIMartin Běhounek
2122Mysletice JIStanislav Dolský
2223Počátky PEDaniel Křížek
2324Strmilov JHLuboš Nečeda
2425Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2528Markvarec JHmartin pecha
2629Krotějov SportTADavid Kozel
2730Český Rudolec JHTomáš Vlček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
22Slapy TAJarmila Kleinerová
33Batelov JIPavla Kaňkovská
44Choustník TASabina Šimečková
55Sedlejov JIBlanka Pavlů
66Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
77Lásenice JHLukáš Jankovec
88Boršov JILucie Aldorfová
99Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
1014Zdešov JHNikola Vašková
1115Zajíčkov PEMichaela Hejdová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.