Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Český Rudolec

Pozvánka | Obnovit
Kde: XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 07. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml, SDH Český Rudolec Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 20. 10. 2019 18:00 Konec rezervace: 24. 11. 2019 23:59

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Grešlové Mýto, Znojmo Roman Čermák
2. Dolní Žďár, Jindřichův Hradec Michaela Nováková
3. Rybova Lhota, Tábor Lukáš Kouba
4. Horní Pole, Jindřichův Hradec Miroslav Švehla
5. Slavošovice, MužiČeské Budějovice Ondřej Huml
6. Bačice, ŽenyTřebíč Ondřej Huml
7. Kamenice nad Lipou, MužiPelhřimov Ondřej Huml
8. Budišov, ŽenyTřebíč Ondřej Huml
9. Kostníky, Třebíč DankaKa
10. Český Rudolec, MužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
11. Zdislavice, Benešov Tomáš Švec
12. Čechtín, MužiTřebíč Ondřej Huml
13. Dolní Němčice, MužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
14. Černín, MužiZnojmo Ondřej Huml
15. Jakubov u Moravských Budějovic, ŽenyTřebíč Ondřej Huml
16. Studená, Jindřichův Hradec Vojtěch Doležel
17. Chotěmice, MužiTábor Ondřej Huml
18. Heřmaneč, Jindřichův Hradec Ondřej Pecha
19. Chotýčany, MužiČeské Budějovice Ondřej Huml
20. Nová Včelnice, ŽenyJindřichův Hradec Ondřej Huml
21. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
22. Štítary, ŽenyDomažlice Ondřej Huml
23. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
24. Kaliště, ženyJihlava Vlastimil Kovar
25. Mochtín, #20centimeterKlatovy Michal Kloupar
26. Dešná, B mužiJindřichův Hradec Ondřej Huml
27. Budeč, Jindřichův Hradec Matěj Šmahel
28. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
29. Markvarec, Jindřichův Hradec martin pecha
30. Peč, Jindřichův Hradec Roman Vázler
31. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
32. Kaliště, Jihlava Vlastimil Kovar
33. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
34. Strmilov, Jindřichův Hradec martin pecha
35. Zdešov, ženyJindřichův Hradec Nikola Vašková
36. Ústrašice, Tábor František Ježek
37. Lásenice, Jindřichův Hradec Michaela Nováková
38. Mladoňovice, MužiTřebíč Ondřej Huml
39. Litovany, Třebíč Petra Mezírková
40. Lesná, Znojmo Luboš Svoboda
41. Srubec, MužiČeské Budějovice jan ehl
42. Čikov, MužiTřebíč Ondřej Huml
43. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
44. Radonín, ženyTřebíč jan ehl
45. Dolní Cerekev, ženyJihlava Dominika Dratnálová
46. Kostníky, mužiTřebíč DankaKa
47. Třebelovice, Třebíč Josef Bulíček
48. Lásenice, Jindřichův Hradec Michaela Nováková
49. Stříbřec, ŽenyJindřichův Hradec Kateřina Pospíchalová
50. Želetava, MužiTřebíč Ondřej Huml
51. Krotějov, SportTábor Ondřej Huml
52. Rynárec, Pelhřimov Jan Šátek
53. Lanšperk, Ústí nad Orlicí petr
54. Štítary, Muži ADomažlice Miroslav Žáček
55. Slavošovice, B mužiČeské Budějovice Ondřej Huml
56. Ledenice, České Budějovice Lucie Koblasová
57. Drunče, Jindřichův Hradec Michal Drs
58. Přívrat, Ústí nad Orlicí petr
59. Strachoňovice, ženyJihlava Jiří Líčka
60. Černovír, Ústí nad Orlicí petr
61. Horosedly, Prachatice Michal Trojan
62. Počátky, Pelhřimov Daniel Křížek
63. Libkova Voda, Pelhřimov Pavel Kubů
64. Střížovice, Jindřichův Hradec Radek Hájek
65. Petrovice, Třebíč Sabina Maštalířová
66. Štítary, Muži BDomažlice Miroslav Žáček
67. Slapy, Tábor Jarmila Kleinerová
68. Žirovnice, Pelhřimov Adam Hamerník
69. Křenovice, muži AČeské Budějovice Josef Melmer
70. Střížov, České Budějovice Karel Kubinec
71. Rácovice, Třebíč Ondřej Šťastný
72. Polště, Jindřichův Hradec Jirka Písař
73. Mysletice, Jihlava Stanislav Dolský
74. Police, Třebíč Pavel
75. Mělník, Chloumek -MužiMělník Milan Corna
76. Lesná, Třebíč Pavel Vlček
77. Zahorčice, Strakonice Baďa
78. Slavonice, Jindřichův Hradec Jan Dvořák
79. Nová Ves u Světlé, Havlíčkův Brod Jiří Kubíček
80. Skrýchov u Malšic, Tábor Jan Čechtický
81. Choustník, MužiTábor David Dvořák
82. Tučapy, Tábor Jiří
83. Stříbřec, mužiJindřichův Hradec Kateřina Pospíchalová
84. Heraltice, MužiTřebíč Matěj Hroch
85. Zhoř u Tábora, ŽenyTábor Ondřej Huml
86. Nový Rychnov, Pelhřimov Jakub Novák
87. Hamr, ŽenyJindřichův Hradec Vit Švarc
88. Milenovice, Písek Ondřej Tušek
89. Dolní Libina, Šumperk Petr Libina
90. Nedabyle, České Budějovice Martin Šustr
91. Menhartice, Třebíč Pavel Ellinger
92. Choustník, ŽenyTábor Nela Kupková
93. Želeč, mužiTábor Jakub Houdek
94. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
95. Mělník, Blata, ženyMělník Dominika Pecháčková
96. Drahňovice, Benešov Filip Košata
97. Hrdějovice, ŽenyČeské Budějovice Silvie Gërvalla
98. Světlá nad Sázavou, "A"Havlíčkův Brod Pavel Čihák
99. Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí Aleš Hrdina
100. Zhoř u Tábora, Tábor Lucie Nováková
101.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
102. Skalice, Muži Příbram Radek Sobotka
103. Dolní Dobrouč, Dolní Dobrouč B Ústí nad Orlicí Aleš Hrdina
104. Boršov, Boršov, ženy Jihlava Lucie Aldorfová
105. Žďár, Jindřichův Hradec Jan Kučera
106. Malšice, Tábor František Kučera
107. Krasonice, Jihlava Radek
108.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
109.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
110. Sedlčany, Příbram Jarous Janský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.