Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 04. 12. 2021 09:00
Kontakt:   SDH Český Rudolec Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 24. 10. 2021 18:00 Konec rezervace: 16. 11. 2021 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostníky MužiTRMartin Puchnar
22Přísečná CKMatouš Janovský
33Dehtín MužiKTHonza Adamec
44Roseč JHJan Šachl
55Krasonice MužiJIOndřej Huml
66Slapy ŽenyTAOndřej Huml
77Kamenice nad Lipou MužiPEOndřej Huml
88Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
99Ledenice CBDavid Politzer
1010Chotěmice MužiTAOndřej Huml
1111Kostníky ženyTRDankaKa
1212Bechyně Rybova LhotaTALukáš Kouba
1313Černín MužiZNOndřej Huml
1414Markvarec JHOndřej Pecha
1515Dobronice u Chýnova MužiTAOndřej Huml
1616Bechyně SlapyTALukáš Kouba
1717Únětice 1911 PJOndřej Kail
1818Věž HBMartin Bárta
1919Heraltice TRJan Neuman
2020Dešná MužiJHOndřej Huml
2121Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
2222Horní Pole JHMiroslav Švehla
2323Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
2424Police MužiTROndřej Huml
2525Budeč MužiJHOndřej Huml
2626Zdešov ženyJHNikola Vašková
2727Žirovnice PEAdam Hamerník
2828Blatnice pod Svatým Antonínkem HOPetr Volavka
2929Mochtín KTMichal Kloupar
3030Dolní Cerekev ŽenyJIOndřej Huml
3131Štítary Ženy DOMartina Hradecká
3232Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
3333Cizkrajov JHbohuslav brůžek
3434Bojanovice ZNRoman Moravčík
3535Zdislavice BNmartin pecha
3636Střížov Střížov ACBVojtěch Špulka
3737Slapy TAFrantišek Ježek
3838Benetice Ženy TRPetra Cejpková
3939Benešova Hora PTVladimír Jírovec
4040Krotějov MužiTAOndřej Huml
4141Bechov MBTadeáš Odstrčilík
4242Drahňovice BNFilip Košata
4343Peč JHRoman Vázler
4444Telč JIZdeněk Kubát
4545Štítary Muži ADOOndřej Huml
4646Bechov zenyMBTadeáš Odstrčilík
4747Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
4848Střížov Střížov BCBVojtěch Špulka
4949Litovany TRTomáš Juřena
5050Strážkovice CBDavid Völfel
5151Telč Telč BJIZdeněk Kubát
5252Nová Včelnice JHPavlína Jirků
5353Budíkovice TRPetra Mezírková
5454Krotějov Krotějov sportTAPavel Krejčí
5555Lišov B ŽenyCBSilvie Gërvalla
5656Křenovice CBDavid Mádl
5757Srubec MužiCBjan ehl
5858Třebětice JHRadim Tříletý
5959Rohovka PEJan Štětka
6060Jemnice TRRadek Jenerál
6161Zhoř u Tábora TAKarolína Fukalová
6262Slavonice JHJan Dvořák
6363Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
6464Jaronice CBJan Völfl
6566Lanšperk UOpetr
6667Mrákotín ŽenyJIHelena Hánová
6768Strmilov JHMartin Tuček
6869Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
6970Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
7071Třebelovice TRKarel Skoumal
7172Stařeč ŽenyTRMarek Pokorný
7273Malšice MužiTANela Kupková
7374Choustník TADavid Dvořák
7475Horosedly PTMichal Trojan
7576Rosice CRMartin Šach
7677Oltyně TAPetra Novotná
7778Žitná MužiPTOndřej Huml
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 12. Cvičiště KojatínTR
18. 12. BudíkoviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.