Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku Kdy: 03. 12. 2022 09:00
Kontakt:   SDH Český Rudolec Telefon:  607184413
Začátek rezervace: 23. 10. 2022 18:00 Konec rezervace: 20. 11. 2022 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strmilov MužiJHOndřej Huml
22Přísečná CKMates Musil
33Grešlové Mýto ZNRoman Čermák
44Křenovice CBDavid Mádl
55Roseč JHJan Šachl
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Heraltice TRJan Neuman
88Kostníky Ženy TRMichaela Michalová
99Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
1010Markvarec JHPetr Štěpán
1111Batelov JIMichal Procházka
1212Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
1313Černín MužiZNOndřej Huml
1414Chotěmice MuziTAOndřej Huml
1515Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1616Dešná JHOndřej Huml
1717Zdislavice BNPetr Štěpán
1818Horní Meziříčko JHPetr Volavka
1920Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
2022Kostníky TRDankaKa
2124Panské Dubenky JIPetr Volavka
2225Bojanovice ZNRoman Moravčík
2326Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
2427Choustník TADavid Dvořák
2528Mochtín MužiKTJakub Houba
2629Štítary Ženy DOMartina Hradecká
2730Lanšperk Muži, UOUOpetr
2831Police TRMartin Puchnar
2932Třebětice JHPatrik Plachý
3033Dolní Žďár JHMichaela Nováková
3134Újezd ZNFilip Krupica
3235Kostelec u Heřmanova Městce CRLukáš Mazura
3336Žirovnice PEAdam Hamerník
3438Peč JHRoman Vázler
3539Slavošovice CBOndřej Huml
3640Plešovice ŽenyCKOndřej Huml
3741Choltice PALukáš Mazura
3842Hoštice KMRadoslav Gregor
3943Jakubov u Moravských Budějovic Ženy TRVendula Vejmelkova
4044Střížov SDH Střížov, mužiCBVojtěch Špulka
4145Štítary MužiDOMilena Jankovská
4246Sedlčany PBJarous Janský
4348Litovany TRTomáš Juřena
4449Police BTRPavel
4550Jaronice CBJan Völfl
4653Světlá nad Sázavou B muži HBZdeněk Klement
4754Kamenice nad Lipou MužiPETomáš Bulant
4855Krasonice JILukáš Pivonka
4957Střížov SDH Střížov A, mužiCBVojtěch Špulka
5058Libkova Voda PEVena Drahný
5159Slavonice JHJan Dvořák
5260Lesná TRPavel Vlček
5361Žirovnice ŽenyPEEliška Švadlenová
5462Výčapy BTRTomáš Ošmera
5563Střížovice JHMiroslav Horálek
5667Žitná PTJosef Ludačka
5768Markvartice ŽenyTRStanda Urban
5870Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
5971Nová Ves JIVojtěch Houdek
6072Malšice MužiTAFrantišek Kučera
6173Budíkovice MužiTRSDH Budíkovice
6275Plešovice MužiCKDenisa Lavičková
6376Tučapy TAOndřej Huml
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 12. Cvičiště KojatínTR
17. 12. BudíkoviceTR
27. 05. Horní LukavicePJ
10. 06. Horní HradištěPS
11. 06. ŠtichovicePS
24. 06. Stýskaly hřištěPS
01. 07. Horní KameniceDO
02. 07. ŠtítaryDO
15. 07. Štěnovický BorekPJ
16. 07. MochtínKT
05. 08. MokroušePJ
06. 08. BukováPJ
12. 08. RobčicePJ
13. 08. ÚněticePJ
19. 08. StýskalyPS
20. 08. NevřeňPS
02. 09. ŽákavaPJ
23. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.