Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Český Rudolec Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Huml Telefon:  607 184 413
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 18:00 Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Panské Dubenky JIVojta Šindelář
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Pecha
55Markvarec JHmartin pecha
66Počátky PEDominik Smetana
77Rybova Lhota TALukáš Kouba
88Strmilov JHOndřej Pecha
99Dolní Němčice JHMirek Havlík
1010Batelov JIMarek Kaňkovský
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Blatnice TRSDH Blatnice
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Telč JIOndřej Huml
1515Dešná BJHAleš Coufal
1628Kaliště JIVojta Šindelář
1729Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1830Mysletice JIStanislav Dolský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
23Cizkrajov JHbohuslav brůžek
34Choustník TASabina Šimečková
45Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
56Batelov JIPavla Kaňkovská
610Zdešov JHNikola Vašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.