Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5.kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov Kdy: 17. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Jiří Bena Telefon:  607656475
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 14:00 Konec rezervace: 17. 06. 2018 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Komárov OPradek šrom
33Jistebník NJFilip Pustějovský
44Jeseník JEJiří Bena
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Prchalov NJFilip Pustějovský
77Jamnice OPDominik
88Bolatice OPLenka
99Štěpánkovice OPMichael Suffner
1010Služovice OPDušan Baránek
1111Prchalov NJFilip Pustějovský
1212Markvartovice OPPetr Glogar
1313Sádek OPDušan Gregořica
1414Starý Jičín NJTereza
1515Velké Hoštice OPLukáš Pluške

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda OPJiří Bena
22Bolatice OPJiří Bena
33Markvartovice OPPetr Glogar
44Služovice OPDušan Baránek
55Vávrovice OPMichaela Trojanová
66Milostovice OPJiří Bena
77Velké Hoštice OPLukáš Pluške
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.