Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 15. 07. 2018 12:30
Kontakt:   SDH CHlum Telefon:  +420725444651
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 12:30 Konec rezervace: 15. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum TRRoman Benda
22Kojatín TRJan Havlena
34Kouty "P"TRJan Neuman
46Myslibořice TRRoman Benda
57Blatnice TRSDH Blatnice
68Čechtín TRMarek Vaněk
79Hodov TRSDH Hodov
810Příložany TRmichal pekarek
911Bransouze TRSDH Bransouze
1012Kněžice TRRosťa Neuwirth
1113Rácovice TROndřej Šťastný
1214Kamenná TRJakub Procházka
1320Litovany TRRoman Benda
1425Nárameč TRAndrea

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čechtín TRMarek Vaněk
22Nárameč TRAndrea
33Petrůvky TRPavla Pěnčová
44Myslibořice TRRoman Benda
55Stařeč TRSabina Maštalířová
66Kouty "Ž"TRJan Neuman
77Vladislav TRJan Havlena
88Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
99Radonín TRViktorie Vidláková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.