Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Únětice 1911 PJLuboš Balvín
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3030Český Rudolec JHJan Dušek
3131Netřebice CKMichal Goldfinger
3232Hrabice PTRadoslav Myslík
3333Slavošovice CBKuba Kohoutek
3434Vlkovice CBSilvie Gërvalla
3535Sedlatice JIMartin Běhounek
3636Kynice HBTomáš Francl
3737Ledenice CBLucie Koblasová
3838Únětice 1911 PJPetr Skala
3939Starý Jičín NJFilip Simper
4040Jaronice CBJosef Dráb
4141Brloh CKPavel Loucký
4242Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
4343Třebín -LipíCBKarel Lauseker
4444Rybova Lhota TALukáš Kouba
4545Žirovnice PEjakub
4646Kynice HBTomáš Francl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Dětkovice VYVeronika Malíková
88Holubov CKJan Goldfinger
99Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1010Nevcehle JIEliška Nikodýmová
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1414Dvorce TAKuba Kohoutek
1515Ledenice CBMatouš Janovský
1616Hlubyně PBDana Hrzalová
1719Chlum CKTereza Sagerová
1820Chotíkov PSMonča
1921Budišov TRŽaneta Slabá
2022Mydlovary CBSimona Fišerová
2130Bludov JaroniceSUJosef Dráb
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.