Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 12. 10. 2019 09:00
Kontakt:   Michal Krieger Telefon:  739 681 048
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 20:00 Konec rezervace: 12. 10. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 APJPetr Skala
22Sedlčany PBJarous Janský
33Vranovice PekloPBStanda Strnad
44Radíč PBLáďa
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
77Štítary DOMiroslav Žáček
88Vidice DOTereza Voráčová
99Zahorčice KTJosef Kolář
1010Srbice DOKateřina Komancová
1111Chářovice Špona BNJan Nemčok
1212Stýskaly PSVáclav Švíka
1313Únětice 1911 BPJPetr Skala
1414Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
1515Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
1616Svaté Pole BPBRadětice Vaci
1717Chotěmice TAPatrik Baláž
1818Dehtín KTVláďa Kučera
1919Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2020Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2121Bolkov PJduchy tom
2222Oplot PJMarika Součková
2323Nalžovice PBČHJ Nalžovice
2424Novosedly STBohuslav Chval
2525Pasečnice mužiDOPetr Příbek
2626Chotíkov PSJiří Staněk
2727Malovice BNKarel Trefil
2828Ves Touškov PJRoman Baloun
2929Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
3030Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3131Střeziměř KTTomáš Lederer
3232Žebnice PSVáclav G.
3333Střezimíř BNPavel Střelka
3434Horní Metelsko Růžoví PanteřiDOPetr Zverka
3535Drahkov MužiPJAdam Bína
3636Křenovy mužiDOMartin Hosl
3737Svaté Pole Veterán 35+PBJosef Pecka
3838Úněšov PSMiloslav Pytlik
3939Krchleby mužiDOPavel Krchlebak
4040Zalužany PBMíra Peterka
4141Krotějov SportTADavid Kozel
4242Štítary BDOMiroslav Žáček
4343Útušice PJZdeněk Dědek
4460Zahorčice STBaďa

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Hlubyně PBDana Hrzalová
25Sloup PZTomáš Fiala
36Vidice DOTereza Voráčová
47Hradec PJAneta Píchová
58Štítary ŽenyDODenis Balounová
69Malovice BNKarel Trefil
710Srbice DOKateřina Komancová
811Chotíkov PSMonča
912Střezimíř BNPavel Střelka
1013Vranovice PekloPBStanda Strnad
1130Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.