Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE Kdy: 13. 10. 2018 09:00
Kontakt:   Michal Krieger Telefon:  739 681 048
Začátek rezervace: 01. 09. 2018 09:00 Konec rezervace: 13. 10. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Buková PBPavel Fiřt
22Nalžovice PBPatrik Švec
33Mochtín KTMichal Kloupar
44Poděvousy DOlukas jeslínek
55Štítary BDOMiroslav Hodina
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Nevřeň #pětdevětPSJícháč
88Radíč PBPatrik Švec
99Zahorčice KTJosef Kolář
1010Hlubyně PBJiří Novotný
1111Srbice MužiDOMiroslav Baloun
1212Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1313Křečovice BNPatrik Švec
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Sedlčany PBPatrik Švec
1616Křištín KTJiří Freiberk
1717Vranovice PekloPBStanda Strnad
1818Štítary Muzi ADOMichaela Koptíková
1919Chotěmice TAPatrik Baláž
2020Chrást Draci!PBDraci Chrást SDH Chrást
2122Krasonice JILukáš Pivonka
2223Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2324Bolkov PJVladimír Štýs
2425Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
2526Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2627Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
2729Žebnice PSMichal Bulín
2830Stýskaly PSVáclav Švíka
2931Radětice PBRadětice Vaci
3032Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3133Únětice PJMatty
3234Únětice Únětice BPJMatty
3335Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3436Krotějov SportTADavid Kozel
3537Novosedly STBohuslav Chval
3638Slavětín LNMirus Botha
3739Příšov PSJitka Racková
3840Zahorčice STBaďa
3941Jimlín LNMiloš Zeman

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary ŽenyDOMichaela Koptíková
22Únětice PJMatty
33Hradec PJAneta Píchová
44Líchovy PBPatrik Švec
55Hlubyně PBJiří Novotný
66Chotíkov PSMonča
77Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
88Sloup PZBaďa
99Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1010Vranovice PekloPBStanda Strnad
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
08. 12. Český RudolecJH
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.