Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Chodová Planá, pivovar

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál V.Zimáka Kdy: 03. 10. 2020 09:00
Kontakt:   SDH Chodová planá Telefon:  725046593
Začátek rezervace: 25. 08. 2020 00:00 Konec rezervace: 03. 10. 2020 09:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Hošťka, Starší Tachov Lukáš Hečko
3. Černošín, StaršíTachov Iveta Šnejdarová
4. Nové Sedliště, mladšíTachov Petr Prochazka
5. Čermná, StaršíDomažlice Václav Andrlík
6. Hošťka, Mladší Tachov Lukáš Hečko
7. Nové Sedliště, mužiTachov Petr Prochazka
8. Křelovice, mužiPlzeň-sever Jiří Pecuš
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.