Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: IV.kolo LPO 2018 Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Dušek Jakub Telefon: 
Začátek rezervace: 17. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srch JPALeoš Panchártek
23Choltice PALeoš Kříž
35Hrobice PALeoš Kříž
46Čeperka NPALeoš Kříž
57Srch SPALeoš Kříž
68Smidary HKLeoš Kříž
79Moravany PALeoš Kříž
810Dubenec TULeoš Kříž
911Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
1012Rokytno PALeoš Kříž
1113Stradouň UOLeoš Kříž
1215Stéblová DPALeoš Kříž
1316Slepotice APALeoš Kříž
1417Dašice PALeoš Kříž

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice PALeoš Kříž
23Čeperka PALeoš Kříž
34Holice PALeoš Kříž
45Stéblová PALeoš Kříž
56Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
67Stradouň UOLeoš Kříž
78Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. StražiskoPV
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
09. 06. Fotbalové hřiště, SrchPA
09. 06. RadslaviceVY
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. PříšoviceLI
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Čelechovice na HanéPV
09. 06. Velké HamryJN
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
09. 06. Hrubá Vrbka na návsi u zvoniceHO
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
10. 06. ŠtichovicePS
10. 06. ČekyněPR
10. 06. ŠaraticeVY
10. 06. SenetářovBK
10. 06. LavičkyZR
10. 06. Bransouze, hřiště TálkyTR
15. 06. ProvodovicePR
16. 06. BulánkaKO
16. 06. Chotětov, fotbalové hřištěMB
16. 06. MoravanyPA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.