Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Choryně, 2B, noční Kdy: 06. 07. 2018 21:00
Kontakt:   Jaroslav Trlifaj Telefon:  604255272
Začátek rezervace: 21. 06. 2018 21:00 Konec rezervace: 05. 07. 2018 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Choryně ženyVSVeronika Hlavicová
22Velká Lhota VSLukáš Pavelka
33Hrabůvka PRHonza
44Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
55Bylnice MužiZLKamil
66Dolní Bečva ženyVSKristy
77Býškovice PRjarka kulickova
88Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
99Podolí VSAleš
1010Dolní Bečva mužiVSKristy
1111Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1212Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1313Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1414Býškovice ženyPRjarka kulickova
1515Vlčovice muži 35+NJPavel Kahánek
1616Loukov ZenyKMmarta
1717Lešná VSHarry
1818Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1919Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
2020Sobíšky PRHonza Balint
2121Opatovice PRDalibor Vašíček
2222Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2323Loučka mužiVSŠimon Sedlář
2424Poruba PRRobert
2525Bystřička VSJakub Zajíček
2626Pozděchov nad 35VSAntonin Adamuška
2727Odry NJRadek Černý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.