Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Patrik Baláž Telefon:  774663162
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 10. 08. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
44Žernovice PTPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Drahňovice BNMiroslav Kratochvíl
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Drunče JHPořadatelé Pořadatelé
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Božejovice TAJiří Mácha
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Žirovnice PEjakub
3434Řepeč TAOndřej Mrzena
3535Zhoř u Tábora TAMartin
3636Heřmaneč JHOndřej Pecha
3737Český Rudolec JHTomáš Vlček
3838Netřebice CKJan Goldfinger
3939Ústrašice TAFrantišek Ježek
4040Jaronice CBFrantišek Pecka
4141Kozmice TATomáš Křivánek
4242Stoklasná Lhota TAPořadatelé Pořadatelé
4343Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
4444Zdislavice BNOndřej Huml
4545Kamenice nad Lipou PEOndřej Huml
4646Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4747Slapy TAFrantišek Ježek
4848Libkova Voda PEVena Drahný
4949Strmilov JHLuboš Paulus
5050Jesenice PBRadek Sobotka
5151Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
5252Košice TAPatrik Baláž
5353Chýnov TAPavel Komárek
5454Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
5555Tálín PIFilip Pisinger
5656Hlubyně PBPavel Borczák
5757Nová Ves u Chýnova TAJan Jůza
5858Rynárec PETomáš Bulant
5970Tučapy TATomáš Kuttelwascher

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAPořadatelé Pořadatelé
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Chválkov PEBarbora Michalová
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Bezděčín TALukáš Přibyl
1212Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1313Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Zdešov JHNikola Vašková
1617Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1718Slapy TAPatrik Baláž
1819Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
1920Dvorce BTAMartina Záhorová
2021Chrbonín TAPavel Komárek
2122Kozmice TAJakub Vávrovský
2223Hlubyně PBDana Hrzalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. SmidaryHK
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.