Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Chotětovský pohár Kdy: 16. 06. 2018 09:00
Kontakt:   Vlastimil Weber Telefon:  602 258 165
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2018 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chudíř MBMartina Hrušková
22Bechov MBMartina Hrušková
33Hrdlořezy MBMartin Klimo
44ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBMartina Hrušková
55Chotětov MBMartina Hrušková
66Nová Ves u Bakova MBJana Zelenková
77Kosmonosy MBMartina Hrušková
88Kosořice MBMartina Hrušková
99Obruby MBDalibor Musil
1010Petkovy MBMonika Pokorná
1111Sukorady MBJaroslav Peča
1212Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1313Plazy MBZdeněk Tůma
1415Smilovice MBJana Stránská
1516Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1617Obruby MBDalibor Musil
1718Březno MBVáclav Horák
1819Doubravička MBPetr Šifta
1920Bítouchov MBJana Zelenková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dlouhá Lhota MBMartina Hrušková
22Chotětov MBMartina Hrušková
33Petkovy MBMonika Pokorná
44Chudíř MBMartina Hrušková
55Smilovice MBJana Stránská
66Bechov MBMartina Hrušková
77Plazy MBZdeněk Tůma
88ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJarča Kopelentová
99Bítouchov MBJana Zelenková
1010Kosořice MBMartina Hrušková
1111Vinec MBJana Vrabcova
1212Nová Ves u Bakova MBJaroslav Žďásnký
1313Březno MBVáclav Horák
1414Sukorady MBJitka Jechumtálová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.