Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Putovní pohár SDH Chrást Kdy: 09. 08. 2015 10:00
Kontakt:   Ing. Jiří Ptáček Telefon:  +420 605 839 780
Začátek rezervace: 27. 07. 2015 20:00 Konec rezervace: 08. 08. 2015 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSPetr Štejr
22Starosedlský Hrádek PBABC DEF
33Vřeskovice KTHonza Adamec
44Horní Lukavice PJHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Poděvousy DOHonza Adamec
88Chrást PBHonza Adamec
99Bolkov PJHonza Adamec
1010Mokrouše PJHonza Adamec
1111Žebnice PSHonza Adamec
1212Robčice PJLukáš Nosek
1313Kalenice STSDH Kalenice
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Štichovice PSRichard Hlous
1616Obora PSVasek Dolejs
1717Třebsko PBVít Hanus
1818Bezděkov pod Třemšínem PBZdeněk Maršík
1919Lhotka PBRadek Troch
2020Vranovice PBRadek Troch
2121Bezdědovice STJosef Motyka
2222Nalžovice PBJan Mašek
2323Buková PBLuboš Kylián
2424Zalužany PBJosef Mezek
2537Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2638Útušice PJZdeněk Dědek
2739Nevřeň PSHouk
2840Horní Kamenice DOHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJAnet Studničková
22Bučí PSLucie Nová
33Namnice PBDraci Chrást SDH Chrást
44Dehtín KTHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
68Horní Lukavice PJSDH
711Líchovy PBPetra v
816Útušice PJVojtěch Mareš
917Chválenice PJKarel Nolč
1018Úněšov PSNikola Kalousová
1119Chotíkov PSMonča
1220Poděvousy DOHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.