Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 20. 08. 2017 09:30
Kontakt:   Vašek Maderák Telefon:  724517552
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 19. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTVašek Maderák
22Pasohlávky  BVHonza Adamec
33Jimlín LNVašek Maderák
44Prchalov NJMartin Ondra
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Štrbice TPika
77Dubenec TUMartínek z Dubence
88Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Česká Bělá BHBKateřina Dipoldová
1111Štrbice ATPVašek Maderák
1212Nevřeň PSJícháč
1313Touchovice LNjirka kocina
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Lhenice TPLenka Vaicová
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Krasonice JILukáš Pivonka
2626Sloup PZBaďa
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Líchovy PBMarek Janoušek
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Mělník BlataMERadek Svoboda
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3536Moravany  PAHonza Adamec
3638Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3739Tatobity SMJakub Doskočil
3841Novosedly STBohuslav Chval
3942Slavětín LNDaniel Peterka
4043Předonín LTVašek Maderák
4145Zeměchy LNLeoš Matyáš
4247Germany ( Německo ) Zella-Vašek Maderák
4348Germany ( Německo ) Grossolbersdorf-Vašek Maderák
4449Měrunice TPLeoš Matyáš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Duchcov ATPVašek Maderák
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Obora LNNikola
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1111Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
1212Sloup PZBaďa
1313Štrbice TPika
1414Nové Dvory LTJirka Šimek
1515Touchovice LNLucie Hajmová
1616Obora LNNikola
1717Lhenice TPLenka Vaicová
1818Jeřmanice LIJan Kühnel
1919Holice PAVeronika Janusová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.