Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Chropyně-fotbalové hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Chropyně Kdy: 27. 04. 2019 10:15
Kontakt:   Sedlařík Vladislav Telefon:  sdhchropyne@seznam.c
Začátek rezervace: 13. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 25. 04. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
2. Polkovice, Přerov Vladislav Sedlařík
3. Morkovice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
4. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
5. Kokory, Přerov Libor Daňa
6. Císařov, Přerov Vladislav Sedlařík
7. Počenice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
8. Rokytnice, Přerov Vladislav Sedlařík
9. Přílepy, Kroměříž Bronislav Kutra
10. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
11. Vrchoslavice, Prostějov Radim Janečka
12. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
13. Plumlov, Prostějov Daniel Peřina
14. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
15. Ludéřov, Olomouc Lukáš Navrátil
16. Rokytnice, Přerov Daniel Fáber
17. Křenovice, Přerov Tomáš Bálint
18. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
19. Lukov, Zlín Jan
20. Hrabůvka, Přerov Honza
21. Sobíšky, Přerov Jiří Kočař
22. Domamyslice, „Dvojka“Prostějov Jan Havlíček
23. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
24. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
25. Ratiboř, Vsetín Jakub Válek
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27. Ludslavice, Kroměříž Pavel Lužík
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Nětčice, ŽenyKroměříž Petra Plachá
2. Počenice, Kroměříž Pavel Kunčar
3. Tovačov , Přerov Eliška Večeřová
4. Čechy, Přerov Adéla Janků
5. Radkova Lhota, Přerov Jan Klimecký
6. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
7. Bílovice, BProstějov Petr Dokoupil
8. Pěnčín, Prostějov Martin Bartoš
9. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
10. Císařov, Přerov Barbora Paráková
11. Polkovice, Přerov Daniel Peřina
12. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Rokytnice, Přerov Daniel Fáber
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Kojetín , Přerov Martina Partykova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. SmidaryHK
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.