Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala 2B Kdy: 05. 09. 2020 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík Telefon:  777 621 611
Začátek rezervace: 14. 08. 2020 20:00 Konec rezervace: 03. 09. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Chropyně rezervováno pořadatelemKMVladislav Sedlařík
36Zborovice KMPetra Plachá
47Nětčice Ženy KMPetra Plachá
58Kokory PRLibor Daňa
69Počenice MužiKMPavel Kunčar
710Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
811Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
912Kojetín  ŻenyPRMartina Partykova
1013Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
1114Želeč MužiPVMartin
1215Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1316Morkovice MuziKMPavel Krejčí
1417Loukov ŽenyKMmarta
1518Mladcová mužiZLOndra Struška
1619Vrbka MužiKMKryštof Pospíšil
1720Oplocany MUŽIPRJana Bitalová
1821Želeč ŽenyPVMartin
1922Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
2023Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2124Radíkov OLTomáš Herzog
2225Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
2326Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2427Kostelany KMPetr Botek
2528Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
2629Rymice ŽenyKMVeronika Dorazínová
2730Opatovice PRMarek Woldán
2831Ublo ZLLibor Punčochář
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 04. Pasečnice - hřištěDO
08. 05. Hradec u stodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
19. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Veselá, Fotbalové HřištěZL
26. 06. Vranín, hasič. areál U HavranaTR
03. 07. StýskalyPS
04. 07. NevřeňPS
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. MochtínKT
07. 08. StrýčkoviceDO
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
28. 08. Štítary - Areál SDHDO
29. 08. Fotbalové hřiště TlumačovDO
04. 09. ŽákavaPJ
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.