Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala 2B Kdy: 05. 09. 2020 13:00
Kontakt:   Vladislav Sedlařík Telefon:  777 621 611
Začátek rezervace: 14. 08. 2020 20:00 Konec rezervace: 03. 09. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Chropyně rezervováno pořadatelemKMVladislav Sedlařík
36Zborovice KMPetra Plachá
47Nětčice Ženy KMPetra Plachá
58Kokory PRLibor Daňa
69Počenice MužiKMPavel Kunčar
710Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
811Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
912Kojetín  ŻenyPRMartina Partykova
1013Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
1114Želeč MužiPVMartin
1215Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1316Morkovice MuziKMPavel Krejčí
1417Loukov ŽenyKMmarta
1518Mladcová mužiZLOndra Struška
1619Vrbka MužiKMKryštof Pospíšil
1720Oplocany MUŽIPRJana Bitalová
1821Želeč ŽenyPVMartin
1922Morkovice ZenyKMPavel Krejčí
2023Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2124Radíkov OLTomáš Herzog
2225Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
2326Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2427Kostelany KMPetr Botek
2528Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
2629Rymice ŽenyKMVeronika Dorazínová
2730Opatovice PRMarek Woldán
2831Ublo ZLLibor Punčochář
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 12. Cvičiště KojatínTR
17. 12. BudíkoviceTR
27. 05. Horní LukavicePJ
28. 05. RadíkovPR
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
11. 06. ŠtichovicePS
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
02. 07. ŠtítaryDO
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
05. 08. MokroušePJ
05. 08. Milotice nad BečvouPR
06. 08. BukováPJ
12. 08. RobčicePJ
13. 08. ÚněticePJ
19. 08. StýskalyPS
19. 08. ProvodovicePR
20. 08. NevřeňPS
26. 08. PartutovicePR
02. 09. ŽákavaPJ
02. 09. ŠpičkyPR
23. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.