Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2017 - Chropyně Kdy: 21. 04. 2018 13:15
Kontakt:   Mucha Marek Telefon:  sdhchropyne@seznam.c
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 04. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Sobíšky PRJiří Kočař
33Polkovice PRTomáš Mareček
44Oplocany APRMonika Koutná
55TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
66Kokory PRTomáš Horák
78Loučany OLLenka Kopečná
89Hlinsko PRPetr Šromota
910Hrabůvka PRHonza
1011Dětkovice PVLadislav Kořínek
1112Radkova Lhota PRJan Klimecký
1213Doloplazy PVRené Běhal
1314Dětkovice VYMichal Hrabánek
1415Morkovice KMPavel Krejčí
1516Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
1617Mladcová ZLLukáš Struška
1718Hranice PRJakub Vojtek
1819Čechy PRAdéla Janků
1920Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2021Plinkout OLivo šnejdar
2122Císařov PRLuboš Zatloukal
2223Rokytnice PRHana Lašáková
2324Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
2425Ludslavice KMPavel Lužík
2526Rymice KMRadim Svěchota
2627Ratiboř VSOndřej Bártek
2728Přílepy KMRadim Kašpárek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kojetín  PRMartina Partykova
22TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
34Polkovice PRTomáš Mareček
45Určice PVvaša mirvald
56Dětkovice VYMichal Hrabánek
67Počenice KMPavel Kunčar
78Bílovice BPVJan Krupa
810Pěnčín PVLenka Kopečná
911Čechy PRAdéla Janků
1012Morkovice KMPavel Krejčí
1113Loučany OLDagmar Bartoňková
1214Rokytnice PRHana Lašáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.