Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Chropyně-fotbalové hřiště

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memorial Jana Zapletala Kdy: 22. 09. 2018 12:30
Kontakt:   Sedlařík Vladislav Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 20. 09. 2018 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chropyně, Kroměříž Vladislav Sedlařík
2. Počenice, ŽenyKroměříž Pavel Kunčar
3. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
4. TAG Zahnašovice, mužKroměříž Vladislav Sedlařík
5. Odry, Nový Jičín Vladislav Sedlařík
6. Racková, ŽenyZlín SDHRacková
7. Počenice, MužiKroměříž Pavel Kunčar
8. TAG Zahnašovice, ženyKroměříž Vladislav Sedlařík
9. Morkovice, ŽenyKroměříž Pavel Krejčí
10. Nětčice, ženyKroměříž Petra Plachá
11. Dětkovice, Vyškov Michal Hrabánek
12. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
13. Přílepy, MužiKroměříž Bronislav Kutra
14. Jasenice, Vsetín Lukáš Komender
15. Lukov, mužiZlín Tomas Nedbálek
16. Zborovice, Kroměříž Roman Jakša
17. Kokory, Přerov Libor Daňa
18. Doloplazy, Prostějov René Běhal
19. Trnava, MužiZlín Natálie Hájková
20. Dětkovice, ŽenyVyškov Michal Hrabánek
21. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
22. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
23. Hranice, Přerov Jakub Vojtek
24. Pohořelice, ženyZlín Jana Forbelská
25. Bařice, Kroměříž Vladislav Sedlařík
26. Brusné, Kroměříž Martin Šťastný
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.