Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár o dráčka Soptíka Kdy: 16. 09. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 06:00 Konec rezervace: 16. 09. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jilemnice StudenecSMkarel Čermák
22Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Roztoky u Jilemnice Roztoky u JilemniceSMLucie Krausová
55Kundratice SMPavla Stehlikova
66Svojek SMVeronika Kalenská
77Jilemnice Studenec BSMkarel Čermák
88Semily I, ASMkarel Čermák
99Mříčná SMMichal Holec
1010Roprachtice SMLada Lukešová
1111Semily I, BSMkarel Čermák
1212Vítkovice SMMartina Vanclová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bozkov ASMkarel Čermák
24Víchová nad Jizerou SMLucie Krausová
35Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
46Bozkov BSMkarel Čermák
57Víchová nad Jizerou BSMLucie Krausová
68Mříčná ASMMichal Holec
79Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
810Víchová nad Jizerou MSMLucie Krausová
911Roprachtice SMLada Lukešová
1012Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1113Mříčná BSMMichal Holec
1214Semily I SMkarel Čermák
1315Vítkovice sdh VítkoviceSMMartina Vanclová
1416Kundratice SMPavla Stehlikova
1517Svojek SMVeronika Kalenská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.