Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Číhalín Kdy: 15. 06. 2024 09:00
Kontakt:   SDH Číhalín Telefon:  775974005
Začátek rezervace: 01. 06. 2024 09:00 Konec rezervace: 15. 06. 2024 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Číhalín starší ATRRoman Benda
22Kněžice mladšíTRRoman Benda
33Číhalín starší BTRRoman Benda
44Budíkovice mladší BTRMichaela Dvořáková
55Číhalín mladšíTRRoman Benda
66Kněžice stařšíTRRoman Benda
77Budíkovice mladší A TRMichaela Dvořáková
88Lipník starší BTRTereza Samešová
99Budíkovice Starší BTRMichaela Dvořáková
1010Slavice mladšíTRPetr Klíma
1111Kojetice Mladší BTRHana Kučerová
1212Budíkovice starší ATRMichaela Dvořáková
1313Lipník starší ATRTereza Samešová
1414Kojetice Mladší ATRHana Kučerová
1515Bítovánky mladšíTRNikola Vrbková
1616Šebkovice Starší ATRLudmila Stoklasová
1717Častohostice StaršíTRVladěna Nesibová
1818Kojetice StaršíTRHana Kučerová
1919Dalešice StaršíTRPavel Čaněk
2020Okříšky mladší ATRVeronika Šimková
2121Výčapy Mladší TRMichal Svoboda
2222Svatoslav MladsiTRMichal Dufek
2323Okříšky staršíTRVeronika Šimková
2424Výčapy Starší BTRMichal Svoboda
2525Svatoslav StarsiTRMichal Dufek
2627Výčapy Starší ATRMichal Svoboda
2728Domamil MlTRJaroslav Bajer
2829Litovany starší BTRLIBOR KRIŠTOF
2930Trnava starší BTRMarkéta Cahová
3032Domamil StTRJaroslav Bajer
3133Šlapanice starší ABOZdeněk Štveráček
3234Litovany starší ATRLIBOR KRIŠTOF
3335Předín mladší ATRVlasta Hons
3436Trnava starší ATRMarkéta Cahová
3537Šlapanice starší BBOZdeněk Štveráček
3638Předín mladší BTRVlasta Hons
3739Čechtín mladšíTRVladimír Fiala
3840Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
3941Předín starší ATRVlasta Hons
4042Čechtín staršíTRVladimír Fiala
4143Heraltice staršíTRJaromir Hroch
4244Předín starší BTRVlasta Hons
4346Trnava mladší DTRMarkéta Cahová
4447Markvartice mladší TRMiloš Benáček
4549Trnava mladší CTRMarkéta Cahová
4650Markvartice staršíTRMiloš Benáček
4751Stařeč Mladší ATRAdam Simandl
4852Trnava mladší BTRMarkéta Cahová
4953Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
5055Trnava mladší ATRMarkéta Cahová
5156Stařeč Mladší BTRAdam Simandl
5257Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
5358Trnava starší CTRMarkéta Cahová
5459Štěměchy StaršíTRMichal Šilhavý
5560Vladislav mladší ATRJan Havlena
5670Výčapy Starší CTRMichal Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.