Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční Císařov - soutěž v požárním útoku Kdy: 19. 08. 2017 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal Telefon:  605403261
Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Císařov PRLuboš Zatloukal
22Nenakonice ŽenyOLBarbora Bajerová
33Morkovice MužiKMPavel Krejčí
44Sobíšky PRCukrblik Babovka
55Opatovice PRDalibor Vašíček
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Nenakonice MužiOLBarbora Bajerová
88Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
99Chropyně KMMarek Mucha
1010Tršice OLCukrblik Babovka
1111Určice ženyPVvaša mirvald
1212Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
1313Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
1414Oplocany Muži APRMonika Koutná
1515Podolí VSAleš
1616Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1717Oplocany ŽENYPRJana Bitalová
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Počenice MužiKMPavel Kunčar
2020Oplocany BETAPRJana Bitalová
2121Rymice KMRadim Svěchota
2222Albrechtičky NJjiljí Šimíček
2323Kokory PRTomáš Horák
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
2626Dřevohostice PRPatrik Josiek
2727Rokytnice PRHana Lašáková
2828Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2929Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
3030Hoštice MužiKMRadek Šťastný
3131Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
3232Rokytnice MuziPRHana Lašáková
3334Zdislavice Drink team veteranKMRadek Šťastný
3435Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3536Dětkovice ŽenyVYTomáš Urbánek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.