Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení Boleslavského poháru 2016 Kdy: 22. 10. 2016 19:00
Kontakt:   Jiří Cerman Telefon:  605 82 11 92
Začátek rezervace: 12. 10. 2016 20:00 Konec rezervace: 21. 10. 2016 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
22Kosořice 8 místMBMartina Hrušková
33Hrdlořezy 7 místMBMichal Čermák
44Chudíř 9 místMBPetr Melčák
55Chotětov 8 místMBMartin SH ČMS SDH Chotětov
66Březno 12 místMBDavid Velát
77Dlouhá Lhota 8 místMBMartina Jenčová
88Doubravička MBPetr Šifta
99Nová Ves u Bakova 6 místMBMichal Rejzek
1010Nová Telib 4 místaMBFilip Rybář

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plazy 14 mistMBZdeněk Tůma
22Petkovy 8místMBMonika Pokorná
33Bakov nad Jizerou 12místMBJan Kertész
44Kosořice 8místMBMartina Hrušková
55Březno 8 místMBDavid Velát
66Nová Ves u Bakova 5 místMBMichal Rejzek
77Sukorady 10 místMBJitka Jechumtálová
88ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10MBNikola Doležalová
99Veselá 9 místMBzdenka Česáková
1010Dlouhá Lhota 5 místMBMartina Jenčová
1111Bítouchov 7 místMBJana Zelenková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.