Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční závody v Cizkrajově Kdy: 08. 09. 2018 20:00
Kontakt:   SDH Cizkrajov Telefon:  725920302
Začátek rezervace: 12. 08. 2018 20:00 Konec rezervace: 08. 09. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Cizkrajov SpeciálJHJan Povolný
22Cizkrajov Ps-12 starsi muziJHJan Povolný
33Bílkov Peč PS-12 mužiJHJan Povolný
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Markvarec JHmartin pecha
66Strmilov JHOndřej Pecha
77Strachoňovice PS12JIJiří Líčka
88Heřmaneč PS 12JHOndřej Pecha
99Dešná BJHAleš Coufal
1010Cizkrajov PS 12 mužiJHJan Povolný
1111Budeč JHMatěj Šmahel
1212Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1313Žirovnice PEjakub
1414Dešná BJHAleš Coufal
1515Český Rudolec JHOndřej Huml
1616Třebelovice TRJosef Bulíček
1717Strachoňovice muži speciálJIJiří Líčka
1818Menhartice PS12TRPavel Ellinger
1919Staré Hobzí ženyJHJan Povolný
2020Mysletice JIStanislav Dolský
2121Panské Dubenky JIPetr Volavka
2222Cizkrajov ŽenyJHJan Povolný
2323Jemnice ŽenyTRJosef Karpíšek
2424Mysletice  PS12JIStanislav Dolský
2525Staré Hobzí PS 12 mužiJHJan Povolný
2626Hamr MužiJHAneta Pumprová
2727Knínice JILukáš Novák
2828Hamr Ženy JHAneta Pumprová
2929Knínice PS12JILukáš Novák
3030Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
3131Budeč ZenyJHVěra Křížová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.