Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Dalešice Kdy: 10. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Velké Hamry JNAdam Vít
33Krásná Ves MBJan Macoun
44Bystřice JCMichal Odzgan
55Hradčany LITomáš Najman
66Příchovice JNJan Kupka
77Krásná Ves BMBJan Macoun
88Záskalí LIhasici Bezaskovice
99Karlinky LITomáš Najman
1010Těpeře JNAdam Vít
1111Koberovy JNTomáš Mašek
1212Bukovno MBVaclav
1313Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
1414Škodějov SMMartin Špidlen
1515Příšovice LIladislav kosek
1616Pátek NBJan Šafránek
1717Roudný HA HA HA TEAMJNJan Fajgl
1818Pěnčín JNVít Macháček
1919Odolenovice JNSDH Odolenovice
2020Chyjice JCDavid Hrdý
2122Frýdštejn JNMartin Bušek
2223Bystřice JCMichal Odzgan

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Koberovy JNTomáš Mašek
26Jeřmanice ženyLISDH Odolenovice
37Ploukonice SMMartin Bušek
48Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
59Křížkový Újezdec PHRenáta Bohuslavová
610Zlatá Olešnice JNJan Kupka
711Mělník BlataMEDominika Pecháčková
812Byšice MEDominika Pecháčková
913Raspenava LILuboš Roušal
1014Břehy MBAnna Jirčáková
1115Dalešice JNFNC

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice ženyJNFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Smržovka mužiJNFNC
55Jeřmanice LIFNC
66Ostroměř JCZdeněk Tejchman
77Hradčany LITomáš Najman
88Příchovice JNJan Kupka
99Smržovka ženyJNPetra Engelová
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Bystřice JCMichal Odzgan
1212Těpeře JNAdam Vít
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Pátek NBJan Šafránek
1515Příšovice LIladislav kosek
1616Křížkový Újezdec PHMiroslav Kratochvíl
1717Lažany LIEduard Dvořák
1818Mukařov JNJaroslav Vele
1919Škodějov SMMartin Špidlen
2020Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2121Odolenovice JNSDH Odolenovice
2222Dolní Sytová SMJiří Buchar
2323Křížkový Újezdec ženyPHRenáta Bohuslavová
2424Chyjice JCDavid Hrdý
2530Velké Hamry JNMAD Matthew
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.