Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Dalešice hřiště u JZD

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Dalešice Kdy: 25. 05. 2024 09:00
Kontakt:   Stanislav Jícha Telefon:  792 761 940
Začátek rezervace: 24. 03. 2024 09:00 Konec rezervace: 25. 05. 2024 09:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Dalešice, St.Třebíč Honza Hohberger
2. Dalešice, St.Třebíč Honza Hohberger
3. Slavice, Mladší Třebíč Petr Klíma
4. Stařeč, Mladší ATřebíč Adam Simandl
5. Kožichovice, Mladší Třebíč Marta Nováková
6. Stařeč, Mladší BTřebíč Adam Simandl
7. Výčapy, mladší Třebíč Michal Svoboda
8. Kožichovice, Starší Třebíč Marta Nováková
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.Dalešice, St.Třebíč Honza Hohberger
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 05. SvobodaOP
25. 05. Dalešice hřiště u JZDTR
25. 05. VeseláMB
25. 05. Světlá HoraBR
25. 05. LitovanyTR
25. 05. BechovMB
25. 05. PlačiceHK
25. 05. Jezeřany-Maršovice, has.hřištěZN
25. 05. NevřeňPS
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Neplachovice, sportovní areálOP
25. 05. Tlumačov - Tréninková plochaDO
26. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
26. 05. BechovMB
26. 05. LibuňJC
26. 05. BystřecUO
26. 05. RadíkovPR
26. 05. Velké KarloviceVS
26. 05. Jezeřany-Maršovice, has.hřištěZN
26. 05. SenetářovBK
26. 05. KrasoniceJI
26. 05. Hřiště RackováZL
26. 05. Planá, stadionTC
26. 05. SvobodaOP
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.