Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B Kdy: 08. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Luboš Veselý Telefon:  721 415 239
Začátek rezervace: 25. 05. 2019 22:00 Konec rezervace: 08. 06. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budeč JHDaniel Beňadik
22Kostníky Děvčata TRMartin Puchnar
33Police TRAleš Coufal
44Batelov Ženy JIPavla Kaňkovská
55Lesná ZNLuboš Svoboda
66Budišov ženyTRŽaneta Slabá
77Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
88Mysletice JIStanislav Dolský
99Nevcehle Ženy JISabina Maštalířová
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Petrovice BTRJakub Jeřábek
1212Kostníky TRDankaKa
1313Třebelovice TRJosef Bulíček
1414Lhotice TRLaďa Jánský
1515Stará Říše Ženy JIKlára Pelejová
1616Blatnice TRSDH Blatnice
1717Mladoňovice TRPavel Urbánek
1818Příložany TRMichal Machálek
1919Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2020Třebelovice ŽenyTRJosef Bulíček
2121Olešná ženyHBTereza Pešoutová
2222Babice TRLaďa Jánský
2323Únanov ZNMarek Laitner
2424Hornice TRAleš Bobu
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.