Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 16. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lipová PVMartin Barták
22Chropyně KMVladislav Sedlařík
33Bořitov ABKFilip Páral
44Soběsuky PVKamila Krychtálková
55Dětkovice PVStanislav Režný
66Určice PVvaša mirvald
77Němčice nad Hanou PVAlena Kyseláková
88Bílovice PVStanislav Režný
99Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1010Niva PVTomáš Růžička
1111Soběsuky PVKamila Krychtálková
1212Žernovník BKMiroslav Sokol
1313Ludéřov OLLukáš Hampl
1414Sychotín ABKDavid Sedlák
1515Jasenice VSJakub Kopřiva
1617Míchov BKTomáš Minařík
1718Stražisko PVOndřej Šmehlík
1819Otinoves PVTomáš Sychra
1920Sychotín BBKDavid Sedlák
2021Těšetice Ratašice OLTomáš Pospíšil
2130Senetářov BKLuboš Šebela

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Soběsuky PVKamila Krychtálková
33Senetářov ABKKateřina Skotáková
44Dětkovice PVStanislav Režný
55Bílovice BPVStanislav Režný
66Soběsuky PVKamila Krychtálková
77Určice PVvaša mirvald
88Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
99Krasice PVKarolína Burešová
1010Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
1111Vojnice OLAdriana Šulcová
1212Vřesovice PVAnna Pospíšilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.