Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Pohár Drábských světniček Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Břehy MBPetr Zavrtálek
44Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
55Malá Skála JNRadek Havelka
66Velké Hamry JNMAD Matthew
77Kosmonosy MBJan Klimo
88Obrubce MBFilip Hájek
99Bechov MBTadeáš Odstrčilík
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1212Dobšín MBFilip Hájek
1313Lučany nad Nisou JNAdam Vít
1414Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1515Tatobity SMmarek bárta
1616Jirkov JNMíra Berka
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Veselá MBOlda Česák
1919Myštěves HKJaromír Rosůlek
2020Olešnice SMLukáš Marek
2121Krásná Ves MBJan Macoun
2222Sychrov MBMichaela Kuntošová
2323Žehrov MBMatěj Hajlich

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov AMBAnna
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Břehy MBTereza Kočová
44Bechov MBTadeáš Odstrčilík
55Katusice MBBlanka Kuntošová
66Kosmonosy MBAneta Klimová
77Veselá SMEliška Novotná
88Pěnčín JNKateřina Pelcová
99Jeřmanice LIIveta
1010Ploukonice SMEliška Bakešová
1111Sychrov BMBAnna
1212Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
1313Mříčná SMsdhmricna
1414Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.