Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Štít Radhoště Kdy: 12. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Martin Pavlica Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 07. 2018 10:00 Konec rezervace: 11. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trojanovice mužiNJMartin
22Hrabůvka ŽenyPRLuboš
33Krhová Krhová, muži nad 35letVSDalibor Sekyra
44Loučka VSJosef Kundrát
55Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
66Makov muži CAMartin
77Dolní Bečva VSMartin
88Dolní Marklovice KAMartin
99Trojanovice ženy NJMartin
1010Hošťálková VSMatěj Valůšek
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Odry muži NJMartin
1313Dolní Bečva VSMartin
1414Bělá mužiOPPatrik Holuša
1515Vlčovice NJPavel Kahánek
1616Karolinka Sklárny VeteraniVSVlastimil Gášek
1717Jasenice VsetínVSLukáš Komender
1818Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
1919Bělá ženyOPPatrik Holuša
2020Hájov NJPavel Kahánek
2121Hutisko ženyVSVanda Mikundová
2222Velké Karlovice muži nad 35 letVSKarel taborsky
2323Ostravice veterániFMMartin
2424Karolinka Sklárny Muži AVSVlastimil Gášek
2525Hutisko mužiVSVanda Mikundová
2626Mniší mužiNJSDH MNIŠÍ
2727Hladké Životice muži NJMartin
2828Dolní Bečva ženy VSMartin
2929Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3030Karolinka Sklárny Muži BVSVlastimil Gášek
3132Hladké Životice veteráni NJMartin
3234Dolní Bečva ženy VSMartin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.