Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Dolní Němčice Kdy: 26. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Miroslav Bačák Telefon:  728 712 779
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sedlejov JIBlanka Pavlů
22Batelov JIStanda Lávička
33Rynárec PEJan Šátek
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Strmilov JHOndřej Pecha
66Božejovice TAJakub Vávrovský
77Žirovnice PEjakub
88Mysletice JIStanislav Dolský
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Milíčov JIFilip Pech
1111Dolní Němčice JHOndřej Pecha
1212Markvarec JHmartin pecha
1313Český Rudolec JHOndřej Huml
1414Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1515Libkova Voda PEVena Drahný
1616Panské Dubenky JIPetr Volavka
1717Trnava TRMirek Havlík
1818Dešná BJHAleš Coufal
1919Mladoňovice TRPavel Urbánek
2020Sedlatice AJILuboš Šťastný
2122Počátky PEDaniel Křížek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Zdešov JHNikola Vašková
27Batelov JIPavla Kaňkovská
38Boršov JILucie Aldorfová
49Choustník TASabina Šimečková
514Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
615Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.