Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Dolní Němčice Kdy: 30. 06. 2012 13:00
Kontakt:   Jaroslav Hejda Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2012 20:00 Konec rezervace: 30. 06. 2012 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár DědciJHJarda Hejda
22Heřmaneč JHJarda Hejda
33Dešná Dešná BJHRadim Macků
44Kněžice TRRosťa Neuwirth
55Dolní Němčice BJHMirek Havlík
66Sedlejov JIRené Křikava
77Vranín TRZbyněk Pokorný
88Hornice TRAleš Bobu
99Radkov JIJan Štefanik
1010Budeč JHJan Báchor
1111Mladoňovice TRAleš Daňhel
1212Dolní Němčice HnusáciJHJarda Hejda
1313Boršov JIJan Pech
1414Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
1515Knínice JILukáš Novák
1616Horky TRKarel Houzar
1717Předín TRStanda Augustin
1818Radotice TRRadek Janda
1919Šašovice TRDavid Táborský
2020Krasonice JIRadek
2121Pavlov Pavlov BJI
2224Stará Říše SDH Stará ŘíšeJIMartin Šebesta
2325Pavlov JI
2428Želetava TRLeoš Kalina

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Trnava TRMartina
24Sedlejov JIIveta Pavlů
35Boršov JIPetra Nečadová
46Předín TRJana Ježková
57Jindřichovice JIAnežka Jurková
68Trnava BustrTRMartina
79Mladoňovice TRRadek Janda
810Radonín TRZuzana Číhalová
911Šašovice TRHana Kašíková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.