Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Zelený pohár a pohár starosty města Kdy: 11. 07. 2015 10:00
Kontakt:   Eva Faltejsková Telefon:  777 180 586
Začátek rezervace: 01. 07. 2015 19:00 Konec rezervace: 11. 07. 2015 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
22Bystřec BUOHonzin Matějka
33Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Mostek UOKamil syrový
66Dolní Čermná UOMartin Prachař
77Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
88Bystřec AUOHonzin Matějka
910Lanšperk UOJan Beneš
1011Letohrad - Červená BUOIvan Felkl
1112Bošín UOFerda
1213Lukavice BUOPetr Hlaváček
1314Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1415Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
1531Horní Třešňovec AUOMartin Valda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Třešňovec UOMartin Valda
22Lanšperk UOKristýna Nováková
33Nepomuky UOMartin Valda
44Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
56Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
67Nekoř UOTereza Štěpánková
710Bystřec UOHonzin Matějka
815Letohrad - Kunčice BUOPetr Hlaváček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.