Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 29. 06. 2019 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 04. 2019 09:00 Konec rezervace: 26. 06. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Vilémovice starší ATRHana Máchalová
22Lipník staršíTRHana Máchalová
33Domamil ml.TRJaroslav Bajer
44Dolní Vilémovice starší BTRHana Máchalová
55Lipník mladšíTRHana Máchalová
66Domamil st.TRJaroslav Bajer
77Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
88Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRJirka Dokulil
99Markvartice mladšíTRBořivoj Fučík
1010Kněžice staršíTRKarolína Salátová
1111Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
1212Rokytnice nad Rokytnou staršíTRJirka Dokulil
1313Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
1414Klučov MladšíTRLukáš Nováček
1515Pyšel staršíTRHana Máchalová
1616Výčapy ml, ATRVít Svoboda
1717Budíkovice staršíTRHana Máchalová
1818Pyšel starší BTRHana Máchalová
1919Výčapy st, ATRVít Svoboda
2020Předín mladší ATRHana Máchalová
2121Budíkovice mladší BTRHana Máchalová
2222Výčapy ml,BTRVít Svoboda
2323Předín mladší BTRHana Máchalová
2424Budíkovice mladší ATRHana Máchalová
2525Výčapy st,BTRVít Svoboda
2626Štěměchy TRMichal Šilhavý
2727Předín staršíTRHana Máchalová
2830Štěměchy TRMichal Šilhavý
2931Čechtín mladšíTRHana Máchalová
3033Štěměchy TRMichal Šilhavý
3134Čechtín staršíTRHana Máchalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.