Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku mladých hasičů Kdy: 01. 09. 2018 09:00
Kontakt:   Miroslav Sedlák Telefon:  724 739 012
Začátek rezervace: 30. 07. 2018 09:00 Konec rezervace: 30. 08. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Vilémovice staršíTRHana Máchalová
22Lipník mladšíTRHana Máchalová
33Domamil TRJaroslav
44Dolní Vilémovice mladšíTRHana Máchalová
55Lipník TRHana Máchalová
66Markvartice TRHana Máchalová
77Kožichovice mladší ATRHana Máchalová
88Domamil TRJaroslav
99Markvartice TRHana Máchalová
1010Kožichovice mladší BTRHana Máchalová
1111Štěměchy TRMichal Šilhavý
1212Rokytnice nad Rokytnou mladšíTRHana Máchalová
1314Štěměchy TRMichal Šilhavý
1415Výčapy TRVít Svoboda
1516Rokytnice nad Rokytnou staršíTRHana Máchalová
1617Štěměchy TRMichal Šilhavý
1720Budíkovice mladší ATRHana Máchalová
1824Budíkovice mladší BTRHana Máchalová
1927Budíkovice staršíTRHana Máchalová
2029Čechtín mladšíTRHana Máchalová
2130Stařeč staršíTRHana Máchalová
2231Častohostice mladšíTRHana Máchalová
2334Častohostice staršíTRHana Máchalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.