Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 26. 05. 2018 09:00
Kontakt:   Jaroslav Bajer Telefon:  724213736
Začátek rezervace: 07. 04. 2018 09:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rudíkov st.TRJaroslav Bajer
22Vladislav staršíTRJan Havlena
33Kněžice st.TRJaroslav Bajer
44Markvartice ml.TRJaroslav Bajer
55Rudíkov ml.TRJaroslav Bajer
66Kněžice st.TRJaroslav Bajer
77Markvartice st.TRJaroslav Bajer
88Markvartice st.TRJaroslav Bajer
99Kněžice ml.TRJaroslav Bajer
1010Předín st.TRJaroslav Bajer
1111Moravské Budějovice st.TRJaroslav Bajer
1212Předín ml.TRJaroslav Bajer
1313Domamil TRJaroslav Bajer
1415Domamil TRJaroslav Bajer
1516Výčapy TRVít Svoboda
1617Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1718Štěměchy Mladší ATRMichal Šilhavý
1819Mladoňovice staršíTRJan Chloupek
1920Výčapy TRVít Svoboda
2021Štěměchy Mladší BTRMichal Šilhavý
2122Domamil TRJaroslav Bajer
2223Výčapy TRVít Svoboda
2324Štěměchy Starší TRMichal Šilhavý
2425Budíkovice TRJaroslav Bajer
2526Výčapy TRVít Svoboda
2627Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2728Budíkovice TRJaroslav Bajer
2829Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2930Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav Bajer
3031Stařeč staršíTRJiří Bartík
3132Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav Bajer
3233Rokytnice nad Rokytnou TRJaroslav Bajer
3334Jakubov u Moravských Budějovic TRJaroslav Bajer
3435Budkov TRPetr Posád
3536Domamil TRJaroslav Bajer
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.