Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 16. 06. 2018 09:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dolany PTZdeněk Martan
23Budilov PTJarda Mareš
34Horní Poříčí STMartin Kantner
45Vacov PTMichal Roučka
56Střelské Hoštice STJiří Lebeda
67Třísov CKPavel Klimeš
78Žihobce KTPepík F.

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vacov Vacov BPTDavid Makas
22Vacov Vacov APTDavid Makas
33Budilov PTJarda Mareš
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Benešova Hora PTZdeněk Kučera
66Střelské Hoštice STJiří Lebeda
78Dřešín STJiří Záhorský
89Žihobce KTPepík F.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.