Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 28. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřevohostice muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Čechy muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Zahnašovice KMPetr Miklík
66Hoštice KMRadoslav Gregor
77Hlinsko PRPetr Šromota
88Ratiboř VSRadim Janečka
99Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
1010Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Císařov ženyPRAleš Pěkník
1212Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1414Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1515Císařov 35+PRAleš Pěkník
1616Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1717Hrabůvka PRHonza
1818Ludslavice KMPavel Lužík
1919Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
2020Podolí VSAleš
2121Hranice PRVítězslav Stratil
2222Kokory PRLibor Daňa
2323Záhlinice KMjakub frgal
2424Hrabůvka Muži 35+PRHonza
2525Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
2626Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2727Loukov ŽenyKMmarta
2828Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
2929Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3030Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
3131Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3232Býškovice MužiPRTomáš Kolda
3333Rokytnice ŽenyPRDaniel Fáber
3434Podolí PRBřeťa Koplík
3535Lechotice KMPatrik Josiek
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Roštění KMMichal Tomaník
3838Zborovice MužiKMTibor Krist
3939Loučka ženyVSJosef Kundrát
4040Sulimov KMSvatopluk Minařík
4141Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.