Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka" Kdy: 21. 06. 2014 22:00
Kontakt:   Martin Josiek Telefon:  725136619
Začátek rezervace: 12. 06. 2014 16:00 Konec rezervace: 20. 06. 2014 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Býškovice ženyPRMagdaléna Zdražilová
22Svésedlice OLJan Hyben
33Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
44Malhotice mužiPRDavid Šima
55Loukov KMJan Hyben
66Rychlov KMZdeněk Zatloukal
77Hlubočky OLJan Hyben
88Provodovice MužiPRJiři Buzinis
99Bohuslávky mužiPRPetr Stískal
1010Roštění mužiKMTomáš Hráček
1111Sobíšky MužiPRJiří Kočař
1212Vítonice mužiKMJan Hyben
1313Rajnochovice mužiKMJan Hyben
1414Bohuslávky ženyPRPetr Stískal
1515Dřevohostice mužiPRJan Hyben
1616Milotice nad Bečvou ženyPREliška Frydrychová
1717Císařov mužiPRJan Hyben
1818Pravčice mužiKMMishi
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2020Tovačov  ŽenyPRMartin Josiek
2121Sobíšky ženyPRJiří Kočař
2222Císařov ženyPRJan Hyben
2323Luboměř Páni NJAdam Melichar
2424Paršovice ženyPRAntonín Švehla
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.