Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5. kolo VČHL Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Čeperka NPALeoš Kříž
25Černčice NAVeronika Borůvková
36Dubenec TUVeronika Borůvková
47Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
58Roudnice HKVeronika Borůvková
69Bystřec AUOVeronika Borůvková
710Trnov RKVeronika Borůvková
811Pšánky HKVeronika Borůvková
912Myštěves HKVeronika Borůvková
1013Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1114Zderaz ACRVeronika Borůvková
1215Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1316Dobšín MBFilip Hájek
1417Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1518Bašnice JCVeronika Borůvková
1619Záchlumí UOVeronika Borůvková
1720Obrubce MBFilip Hájek
1821Dubenec Deutschland TUMartínek z Dubence
1922Olešnice SMLukáš Marek
2024Krásná Ves MBJan Macoun
2125Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2226Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2340Košťálov SMLenka Poloprutská

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Košťálov SMLenka Poloprutská
88Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
99Sychrov AMBMichaela Kuntošová
1011Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1112Sychrov BMBMichaela Kuntošová
1213Katusice MBDenisa Boháčková
1320Kosmonosy MBAneta Klimová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.