Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 9. kolo VČHL Kdy: 15. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Dubenec TUHonza Pajer
27Bystřec AUOHonza Pajer
38Roudnice HKHonza Pajer
49Zderaz ACRHonza Pajer
510Trnov RKHonza Pajer
611Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
712Myštěves HKHonza Pajer
813Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
914Moravany PAHonza Louža
1015Bohuslavice SUHonza Pajer
1116Velký Třebešov NAHonza Pajer
1217Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1318Bašnice JCHonza Pajer
1419Pšánky HKHonza Pajer
1520Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1621Záchlumí UOJan Divíšek
1722Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1823Zderaz CCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1111Hrobice PAjan pleskot
1212Košťálov SMLenka Poloprutská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.