Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Frýdštejn Kdy: 15. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves BMBJan Macoun
22Hradčany LIFNC
33Jeřmanice LIFNC
44Frýdštejn JNFNC
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Krásná Ves MBFNC
77Karlinky LIJaroslav Vobecký
88Bystřice JCJan Košťák
99Koberovy JNTomáš Mašek
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Odolenovice JNSDH Odolenovice
1212Příchovice JNJan Kupka
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Pěnčín JNMarek Mrkvička
1717Desná II JNOndřej Antoš
1818Škodějov SMRoman Dolenský
1919Chyjice JCDavid Hrdý
2020Roudný "HA HA HA" TEAMJNJan Fajgl
2121Janův Důl LIHonza Mašek
2222Bílý Potok LvováLIKamil Jeřábek
2323Doubrava -LažanyMBEduard Dvořák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Mělník BlataMEDominika Pecháčková
27Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
38Jeřmanice LIIveta
49Koberovy JNNatálie Pospíšilová
510Dalešice JNDavid Beránek
611Raspenava LILuboš Roušal
713Zlatá Olešnice JNJan Kupka
814Karlinky LISDH Karlinky
915Pěnčín JNKateřina Pelcová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn BJNFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Jeřmanice LIIveta
55Příšovice LIladislav kosek
66Nová Ves LILukáš Pokorný
77Smržovka ženyJNFNC
88Hradčany LITomáš Najman
99Odolenovice JNSDH Odolenovice
1010Příchovice JNJan Kupka
1111Smržovka mužiJNFNC
1212Koberovy JNTomáš Mašek
1313Kacanovy SMRadek Havelka
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Dolní Sytová SMJiří Buchar
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Frýdštejn ŽenyJNMartin Bušek
2020Škodějov SMRoman Dolenský
2121Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
2222Janův Důl LIHonza Mašek
2323Desná I JNDavid Hejcman
2425Alšovice JNDavid Hejcman
2528Doubrava - LažanyMBEduard Dvořák
2630Velké Hamry JNMAD Matthew
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.