Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Frýdštejn Kdy: 20. 06. 2015 21:00
Kontakt:   Eva Brabcová Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 06. 2015 20:00 Konec rezervace: 20. 06. 2015 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
23Sloup PZJan Chrastil
35Tatobity Bity SportSMNikola Hanyšová
47Tatobity SMmarek bárta
59Frýdštejn JNJan Kühnel
611Malá Skála JNRadek Havelka
713Roudný JNJan Kühnel
815Bozkov SMMarek
917Jirkov JNMíra Berka
1019Odolenovice JNSDH Odolenovice
1121Hradčany LIJan Kühnel
1223Velké Hamry JNMAD Matthew
1325Košťálov SMTomáš Tulach
1427Janův Důl LIHonza Mašek
1529Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1631Březová SDH BřezováLIBlanka Černá
1733Jílové u Držkova JNPetr Kopal
1835Záskalí LIhasici Bezaskovice
1937Karlinky LILukáš Pokorný
2039Krásná Ves mužiMBJan Macoun
2141Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
2243Pěnčín JNMarek Mrkvička
2345Nová Ves LILukáš Pokorný
2447Frýdštejn JNJan Kühnel
2551Nová Ves u Bakova MužiMBMichal Rejzek
2653Maršovice JNMíra Berka
2755Veselá SMJaroslav Novotný
2857Cetenov LITomáš Zelenka
2961Dolní Sytová SMJiří Buchar
3063Desná II JNOndřej Antoš
3165Chuchelna SMLukáš Babka
3267Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
3369Příšovice KošanLIRomana Danišová
3471Koberovy JNPavel Pospíšil
3573Příchovice JNJan Kupka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNPetra Šteyrová
22Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
33Březová SDH BřezováLIBlanka Černá
44Rychnov u Jablonce nad Nisou ženy Rychnov PS12JNjan kiraly
55Bozkov SMMarek
66Těpeře JNMatěj Masný
77Karlinky LILukáš Pokorný
88Veselá SMJaroslav Novotný
99Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1010Vratislavice nad Nisou LIHelena Hrudková
1111Koberovy JNMonika Klápšťovà
1212Bratříkov JNJan Kühnel
1313Mladá Boleslav I Škoda AutoMBJan Kühnel
1420Jeřmanice LIJan Kühnel

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sedlejovice LIMatěj Drešer
24Frýdštejn PS-12JNJan Kühnel
36Dalešice JNDavid Beránek
48Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
510Velké Hamry JNMAD Matthew
612Janov nad Nisou  ps 12 JNJan Sajewicz
714Janův Důl LIHonza Mašek
816Tatobity SMTomáš Palič
918Odolenovice PS - 12JNSDH Odolenovice
1020Roztoky u Semil SMJan Kühnel
1122Krásná Ves PS-12MBJan Macoun
1224Mladá Boleslav I Škoda Auto ženyMBJan Kühnel
1326Odolenovice BJNJan Kühnel
1426Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1528Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "B"JNjan kiraly
1630Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "A"JNjan kiraly
1732Karlinky LILukáš Pokorný
1834Nová Ves LILukáš Pokorný
1936Velké Hamry Bohdalovice muži PS 12JNZdeněk Nauč
2038Hradčany LIJan Kühnel
2140Nová Ves u Bakova MužiPS12MBMichal Rejzek
2242Velké Hamry Bohdalovice ženy PS 12JNZdeněk Nauč
2344Cetenov PS-12LITomáš Zelenka
2446Veselá ps 12SMJaroslav Novotný
2548Dolní Sytová PS-12SMJiří Buchar
2650Desná II PS-12JNOndřej Antoš
2752Příšovice PS 12LIRomana Danišová
2854Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
2956Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
3058Jeřmanice LIJan Kühnel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.