Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Habrovany Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Lucie Bezděková Telefon:  +420 721 386 539
Začátek rezervace: 07. 07. 2018 13:00 Konec rezervace: 13. 07. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Habrovany AVYTomáš Urbánek
22Šaratice VYJan Jeřábek
33Tvarožná BOJan Krček
44Topolany AVYOndřej Ševčík
55Tučapy AVYLukáš Machanec
66Radslavice VYLukin
77Kučerov VYSDH Kučerov
88Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
99Topolany BVYOndřej Ševčík
1010Tučapy BVYLukáš Machanec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Křenovice VYJara Konečný
24Radslavice VYMonika Bonczkova
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.