Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Chudenín Kdy: 19. 06. 2021 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 06. 2021 20:00 Konec rezervace: 19. 06. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hadrava KTPavel Krchlebak
22Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
33Újezd MUŽI SPORTDOOndřej Černý
44Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
55Ves Touškov PJRoman Baloun
66Hadrava KTPavel Krchlebak
78Kostelec mužiTCjosef simek
89Zahorčice KTJosef Kolář
910Srbice MužiDOKateřina Komancová
1011Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
1112Kostelec ženyTCjosef simek
1213Strýčkovice MužiDOMarika Součková
1314Všekary DOSDH Všekary
1415Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1516Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
1617Hradec MužiPJZdeněk Horák
1718Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
1821Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
1922Únětice 1911 APJPetr Skala
2023Dehtín ŽenyKTVláďa Kučera
2125Štítary ŽenyDODenis Balounová
2226Únětice 1911 BPJPetr Skala
2330Únětice 1911 ŽENYPJPetr Skala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 06. Lešná - fotbalové hřištěVS
25. 06. Nové Bránice, hasičské hřištěBO
26. 06. Vřesovice koupalištěPV
26. 06. Černošín fotbalové hřištěTC
26. 06. Sport. areál městyse ChotětovMB
26. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
26. 06. Nová Ves u SvětléHB
26. 06. PlumlovPV
26. 06. BIO-HE Dolní LibinaSU
26. 06. SazoviceZL
26. 06. Rynárec !!! ZRUŠENO !!!PE
26. 06. LitohořTR
26. 06. HlubočanyVY
26. 06. ČernovírUO
26. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
26. 06. Vranín !! ZRUŠENO!!TR
27. 06. RadíkovPR
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. ParšovicePR
27. 06. KněžiceTR
02. 07. Karlovice - fotbalové hřištěBR
03. 07. DubenecTU
03. 07. Žižkovo PoleHB
03. 07. StýskalyPS
03. 07. RoštěníKM
03. 07. BIO-HE DětkovicePV
03. 07. HabrovanyVY
03. 07. DubenecTU
04. 07. NevřeňPS
04. 07. SychrovMB
04. 07. Velké Karlovice - TisňavyVS
04. 07. KámenHB
04. 07. Nová DědinaKM
05. 07. “Hliník” VojniceOL
05. 07. Lanžhot, hřiště Na ŠlajsiBV
05. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
10. 07. KyniceHB
10. 07. RadslaviceVY
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. BudečJH
10. 07. VšekaryDO
10. 07. Rohatec, hřiště u KDHO
10. 07. BatelovJI
10. 07. Kostníky, hřiště u HájkuTR
11. 07. ŠtítaryDO
11. 07. ÚjezdDO
11. 07. BudečJH
17. 07. KrchlebyDO
17. 07. Kamenice nad LipouPE
17. 07. KamennáTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.